Kitap Alışverişim

Nisan 26, 2016 71 Comments A+ a-

Merhaba...

Bugün sizlere son zamanlarda yaptığım kitap alışverişimi anlatacağım. Senelerdir kitaplarımı online olarak satın alıyorum. Kitapçılardan alışveriş yaptığım gerçekten çok az... 

İnternet üzerinden alışveriş yapmak hem zamandan tasarruf hem de sepetimde istediğim kitapları biriktirebiliyorum. Genellikle, aylarca okuyabileceğim sayıda kitabı toplu olarak alıp, elimdeki okumadığım kitap sayısı ikiye düşene kadar tekrar alışveriş yapmıyorum. Bu süre zarfında da, merak ettiğim kitapları sepetimde biriktirdiğim için, zaten listem dolmuş oluyor.Bu konuda senelerdir şaşmadığım tek adres İdefix... Seneler önce, çok sevdiğim Altın Kitaplar yayıneviyle bir yazışmam olmuştu. İstediğim yayınlarını toplamak zor oluyordu ve ben de online satış yapmayı düşünüp düşünmediklerini sormuştum. Bana, online satışa başlamayı düşündüklerini ancak, dağıtıcı firmalardan çok baskı gördükleri için bunu yapamadıklarını söylemişlerdi. Aktif olarak İdefix'le çalıştıklarını, siteden yayınlarına güvenle ulaşabileceğimi belirtmişlerdi. O günden beri, İdefix benim şaşmadığım tek adres oldu. İdefix bir süre önce Doğan Grubu'na satılmış olsa da, ben hala alışkanlığımdan vazgeçemiyorum. Bu güne kadar da hiç sorun yaşamadım.


Bu sefer alışverişim, polisiye ağırlıklı oldu, diyebilirim. Aşk, duygusal, dram hariç her konu ve tarzda okuyorum. Polisiyeninse yeri başkadır. Kafam çok doluysa, dünyadan biraz uzaklaşmak istiyorsam hep polisiye kitaplara sarılırım. Polisiye okurken, katilin peşine düştüğüm ve adeta dedektifle yarışa girdiğim için, bu bana terapi gibi gelir, asıl dertlerimden uzaklaşırım. Kağıt kalemle polisiye roman okuyan benden başka kimse var mı, bilmiyorum. Benim için bulmaca çözmek gibi... 

Tess Gerritsen'in Hasat'ı Korefenomeni'nin tavsiyesiyle listeme giren bir kitap... Yazarı merak ediyor ama seri bir romanından başlamak da istemiyordum. Korefenomeni kitabı beğenince de, başlangıcı Hasat'la yapmaya karar verdim. Psikiyatrist ve Psikopat daha önceden sepete eklediğim kitaplardan... Türk Seri Katiller, Sevinç Yavuz'un araştırması, ilgimi çekti. Bu konuda Fikret Topallı'nın kitaplarını okumuştum ancak o kitaplar dünya genelinden bahsediyorlar. Arnaldur Indridason'a ait Sesler ve Sular Çekildiğinde Deeptone'un tavsiyesiyle alındılar. Bu yazar, alanında bir duayen ve ben bu kitapları gerçekten çok merak ediyorum. Bu aralar, polisiyelerime gömülüp biraz uzaklaşmaya ihtiyacım var.

İlber Ortaylı'nın kitapları set olarak kampanyalıydı, onları da sepetime ekledim. Yanında hediye edilen çantaya bayıldım ama takıp gezersem taşlanır mıyım, diye endişeliyim. Cahil Okur, olur da bu yazıyı okursa ve çantayı görürse diye de ayrıca endişeliyim. 

Conn Iggulden'in Fatih'ini tesadüfen buldum. Yazarın tüm kitaplarını okumuş biri olarak, bu son kitaptan nasıl haberim olmadı, diye kendime azıcık kızdım. Moğollardan ve Cengiz Han imparatorluğundan bahsettiği serinin son kitabı, bir önceki Ögeday zamanını anlatıyordu, bu kitapsa Ögeday'dan sonra tahta geçen Kubilay Han zamanından bahsediyor. Yazarın dilini çok beğeniyorum, benim gibi tarih okumaktan hoşlanıyorsanız, denemenizi öneririm. 


Kitaplığımda bir Deeptone rafı oluşturacağımı, daha önce söylemiştim. Sade ve Derin, Derin Mavi, Frambuazlı Hayat ve Yani kütüphanemin kıymetli köşelerinden birini oluşturdular.

Bir Otostopçu'nun Galaksi Rehberi, hiç aklımda yokken Poşet sayesinde son anda listeme eklendi. Bi Poşet Kitap!'ın buradaki yazısında görüp, "battı balık yan gider" dedim ve çok istediğim bu kitabı da kitaplığıma ekledim. 

Can Yücel'in Lüsyen'i ve çok sevdiğim George Orwell'ın Hayvan Çiftliği, çantamda sürekli ağır kitaplar taşımama acıyan sevgili eşim tarafından hediye edildi. 

Yavaş yavaş, okuduğum kitaplardan bahsedeceğim yazılar yazmaya başlayacağım. Elimdeki kitabı bitirdiğimde, ilk kitap yorumumu yapmayı planlıyorum. 

Hayatta gerçekten tutkuyla bağlı olduğum iki şey var, kitaplarım ve boyalarım. İkisinin de bloğumda yer bulması gerçekten çok istediğim bir şey... Ancak, kitapları anlatmak, boyalarımı anlatmaktan daha zor  gibi... Umarım mahcup olmam.

Sevgilerimle...

71 yorum

-yorum
Adsız
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

seçimler çok güzel, yorumları da bekliyorum :)

Yanıtla
avatar
audrey
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

deep tone kitaplarını merak ettim bak şimdi bakacağım onlara bir de sular çekildiğinde polisiye değil mi o nu da alacağım kesin güle güle oku canım :-))

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Çok teşekkürler :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Deeptone kitaplarını ben de merak ediyorum. Sular Çekildiğinde ve Sesler polisiye, Deep tavsiye etmişti İrem Hanım :) Çok teşekkür ederim :))

Yanıtla
avatar
26 Nisan, 2016 Sil

ne kadar çok kitap satın almışsın seninle gurur duydum :)

Yanıtla
avatar
Basak Celik
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Deep Tone'u ben de merak ettim, aklımda olsun! Rahat rahat kitap okumayı özledim resmen! Neyse, Rüzgar büyüyor, yine o güzel günler gelecek, hissediyorum! Sevgiler, keyifli okumalar!

Yanıtla
avatar
26 Nisan, 2016 Sil

Deeptone cuğumun kitapları, şahane. İlber Hocam, bayılıyorum ve çok saygı duyuyorum kendisine. Çanta harikaymış. Hayvan Çifliği ve Lüsyen ne kadar ufak görünüyorlar Kırmızı Rujum. Yazı karakterini çok merak ettim. Genelde 9,90TL olan mini kitaplardan bende çok var ama yatay olanını görmemiştim. Aynı mı acaba karakter büyüklüğü? Lüsyen 500 sayfalık kitap diye biliyorum, nasıl sığdırmışlar.
Güle güle keyifle oku Blanacığım. Senin kitap yorumlarını okumayı büyük bir hevesle bekliyorum. Çok güveniyorum tavsiyelerine, inşallah seninle gözümden kaçan, okuyamadığım nice yeni kitapları keşfedebilirim. Sevgiler canım.

Yanıtla
avatar
ESMANUR
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

maaşallah harikasın kitaplarla ilğili yorumlarını merakla bekliyorum

Yanıtla
avatar
26 Nisan, 2016 Sil

Ay Blana kağıt kalemle ne yapıyorsun kitaba not alsana ben öyle yapıyorum :)) ni kadar da didektifçi bir kısss :D deep ve kitapları ben şu elimdekileri bir bitirsem onunkileri de çok okumak istiyorum :) psikiyatrist nasıl ıcaba ya sen bitirince bana söylesene şizofrende var ılırım ^.^

Yanıtla
avatar
Korefenomeni
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Blana!!! coşmuşsun heeee! bu kadar kalabalık olduğunu bilmiyordum listenin deep2ten olacağını kestirdim hasatı da malum ama diğerleri...?... tarihler falan çok heyecanlı elimdekiler bitmeyince ben alamadım daha ama iştah tavan bende de, hadi iyi okumalar....

Yanıtla
avatar
Ece Evren
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Canım Blana,güzel bir gün dileklerimle.Bütün kitapların resmini çektim.Deep Tone kardeşimin 'Sade ve Derin'kitabını aldım.İlk fırsatta okuyup yorumlayacağım.Sevgilerimle keyifli okumalar diyorum :)

Yanıtla
avatar
26 Nisan, 2016 Sil

Çok güzel bir kitap alışverişi olmuş. :)) İdefix güvenilir kitap alışveriş kaynaklarından birisi. Babil.com ve kitapyurdu.com da öyle. Deep kitaplarnı görünce çim gidiyor. Özellikle ''Yani''nin kapağına hayranım. :D İlber Hoca'nın çantasını çok sevdim ki. <3 İşten güçten nefes alacak vaktim olsa da okusam hepsini. :)

Yanıtla
avatar
Filiz Şahin
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Ne güzel kitaplar seçmişsin.Keyifli okumalar ;)

Yanıtla
avatar
26 Nisan, 2016 Sil

Öncelikle kitaplarını iyi günlerde okumanı diliyorum. Güzel kitaplar almışsın, inşallah seversin.

Ben de toplu kitap almayı sevenlerdenim ama ben alma hızı okuma hızından birkaç kat fazla olan biri olduğum için elimde okunacak kitaplarım birikti. Bana birkaç yıl yetecek kadar kitabım var. Şimdilik ocak ayına kadar yeni kitap almayacağım diyorum. Bunu başarsam yeterli. Senin gibi iki kitabım kalıncaya kadar kitap almamayı başarmak isterdim.

Okuduğun kitapları blogunda yazmalısın bence. Başlarda zor gelebilir ama zamanla alışırsın. Ben kitap yorumu okumayı çok severim. eminim benim gibi sevenler çıkacaktır.

Yanıtla
avatar
Ause Esua
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Blanaaaa'm süper bi alışveriş olmuş, kozmetik haricinde kitap & kırtasiye alışverişine bayılan biriyim bende ! - bi kaç tane not bile aldım Deep Tone kitaplarını zaten almak istiyordum ^^ diğer aldıkların arasında da bi kaç tane seçtim. Bol bol oku sonra yaz bizeeee balım <3

Yanıtla
avatar
deeptone
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

polisiye ve gerilim alacağın zaman söyle bana yaa büssürü var dahaaa :) bu iki türde iyi seçimler yapmışsın :) burdaki iki fotonu kaydettim, güzel büyük fotolarmış, feyse siteye koyarım, ikinci foto pek şeker olmuş, deep tone kitapları, hiç okumadım, okumayı da düşünmüyorum, bööööö, ne biçim isimler onlar yaaa, yani mi o nasıl isim yaniii, frambuazlı hayat mı olurmuş, saçma, parfe filan olur, pasta olur, kafayı yemiş bence :)

Yanıtla
avatar
Serhat Ocak
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Şimdi insan böyle konuları ve resimdeki yeni alınmış onca kitabı görünce direk alışveriş yapası geliyor, okunacak onlarca kitaba aldırmadan. :) Hayvan Çiftliği'ni bu ay içinde ben de almıştım, büyük olanını tabi. :) İlber Ortaylı okumayı da severim, Türklerin Tarihi kitabını da merak ediyorum listemde var alacağım en yakın zamanda. Ben de kitap yurdu ile başladım ondan şaşamıyorum. Alışkanlıklar kolay değişmiyor. :) Keyifli okumalar. :)

Yanıtla
avatar
Akela
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Vallahi bayıldım, kitap cenneti gibi olmuş. Hemde çok heyecanlandım..
Psikiyatrist ve Türk Seri Katiller alacağım kitaplardan, Psikopat da dikkatimi çekti ama ^^ Ve tabi ki Deep'in kitapları da listemde :)
Senin yorumlamalarını da bekliyorum.. Takipteyim :)

Yanıtla
avatar
26 Nisan, 2016 Sil

Harika bayıldım:) Yorumlarını çok merak ediyorum.Keyifli okumalar diliyorum.

Yanıtla
avatar
Yağmur Tozu
AUTHOR
26 Nisan, 2016 Sil

Güzel günlerde oku çok güzel kitaplar :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim <3

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Ben de evlendiğimden beri eskisi gibi okuyamıyorum. İşe giderken metroda, günde üç saatim geçince o zamanı değerlendiriyorum :) Büyüsün beraber okursunuz lokumla :)) Teşekkürler Başak, öpüyorum ❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

İstanbul Hanımefendisi, ne güzel sözler bunlar, heveslendirdin beni iyice :)) Bu minikler, cep boyların yarısı kadar, o kadar küçük. Üzerinde tam metin yazıyor. Yazı karakteri küçük değil ama sayfaları incecik... Sayfaların inceliğini anlatamam, tül gibi... Sanırım çözümü bu şekilde bulmuşlar. Fakat okuması rahat görünüyor. Öpüyorum kocaman, çok sevgiler... ❤️

Yanıtla
avatar
27 Nisan, 2016 Sil

Şahaneymiş Blana, Boraman'ı tebrik ederim, ne güzel hediye almış, sevdiceğinin omuzları ağrımasın diye :)
Bu aralar İstanbul'a gidemedim. KKTC'ye de henüz gelmedi böyle cep boy kitaplardan. Görür görmez alacağım bende, ne güzelmiş.
Öpüyorum canım benim. Allah'a emanet ol.

Yanıtla
avatar
Leydi Blog
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Keyifle okuyun :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

İstanbul'a gel de çay içelim Hanımım :))

Yanıtla
avatar
Gamze S
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Güzel seçimler yapmışsınız. İdefix i bir ziyaret edeyim, sizin gibi listeleyip toptan alırım genelde. İyi günlerde okuyun :)
Sevgiler <3

Yanıtla
avatar
27 Nisan, 2016 Sil

Ne güzel bir sürüü kitapp :) mutlu okumalar:)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim :) Okudukça paylaşacağım :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Kitabın üzerine yazmayı sevmiyorum Gözde :)) Benden alır okursun bak, öle yaparız ;)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Benim her kitap alışverişim böyle Korefenomeni :)) Şimdi aylarca almam artık :)) Sen oku da, kopya çekeyim yeniler için :)) Teşekkürler ;)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Ece Ablacığım çok teşekkür ederim :) Deeptone kitaplarını ben de çok merak ediyorum, senin yorumunu da iple çekiyorum şimdiden :)) Sevgilerimle ablacığım❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Teşekkür ederim canım. Ben de eskisi kadar zaman bulamıyorum. İşe gidiş geliş zamanlarımda okuyorum çoğunlukla :) Keşke daha çok zaman olsa okumak için...

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Çok teşekkürler Filiz Hanım ❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Senelerce ben de senin gibiydim. Kenarda okunmayı bekleyen altı ay yetecek kitabım olmasına rağmen almaya devam ederdim. Sanki raflarda bitecekmiş gibi gelirdi. Sonra frenledim kendimi ve alışveriş sepetimde biriktirmeye başladım istediklerimi :)
Kitap yorumlamak zor, umarım başarırım. Teşvikin için çok çok teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Ause'm ben de bayılıyorum kitaplara. :)) Deeptone okuayacağız demek ailecek :)) Yazmayı deneyeceğim canım ya, inşallah başarırım :)) <3 <3

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Bundan sonra adresim sensin Deep :)) Biz Dipoş Platformu olarak Deeptone'a laf söyletmeyiz. En güzel kitaplar, en güzel blog hep Dipoş'un bikere :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

George Orwell'ı çok severim. İlk 1984 ile başlamıştım, en son Boğulmamak İçin'i okudum. Hayvan Çiftliği de eminim çok güzeldir. :) Ben de idefixle başladım öyle gidiyor, alıştıklarımdan kolay vazgeçemiyorum :)) Çok teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Teşekkür ederim Akela... Ne çok okunacak ortak kitabımız varmış :)) Boya badana yazmak daha kolay sanki, değil mi?! :))

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim :))

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Çok çok teşekkürler... :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Ben idefix'den çok memnunum :) Çok teşekkür ederim.
Hoşgeldiniz, bu arada :))
Sevgilerimle...

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
27 Nisan, 2016 Sil

Teşekkür ederim Süslü Püslü ❤️

Yanıtla
avatar
Yazdan Kalan
AUTHOR
28 Nisan, 2016 Sil

Ortaylı'nın kitaplarını ben de çok seviyorum. Tarihi roman ile ilgilenirsen Hıfzı Topuz'u da önerebilirim.

Yanıtla
avatar
Siri Yaşam
AUTHOR
28 Nisan, 2016 Sil

Ben online alışverişi çok seviyorum ama kitap için çok da tercih etmiyorum.. Çünkü kitapçıda bağ kuruyorum, eve gelip biran önce okumak istiyorum. Diğer türlü hangisinden başlasam diye çok düşünürüm :))

Yanıtla
avatar
28 Nisan, 2016 Sil

Ah tatlııım Blanacım nasıl mahçup oldum. GFC den takip etmeyi nasıl unuturum o kadar üzüldüm ki şimdi :( çok teşekkür ederim hatırlatığın için. biraz daha balık yesem iyi olacak yok bu hafızayla yaptığımı yazdığımı unuta unuta nereye kadar. yorum atttığım yerlere tekrar yorum atıyorum kime gittim geldim hatırlamıyorum iyice şaftım kaydı benim yaa *-*
beni affedebilecek misin. Bu fotoyu sana gönderiyorum şu anki bakışım aynen böyle :) belki affettiririm kendimi hı^^
https://3.bp.blogspot.com/-3N11O-5-Mrs/VyJGV3qV6uI/AAAAAAAAA2o/Gm3g9SYQPM0hRvcZ_YGkZotCzKQ6OHBvgCLcB/s320/69441-suclu_bakisi_d580.jpg^


yeni kitapların hayırlı olsun. deepin son kitabından başladım ben de , tersten gideceğim :)

ah dur bir de sana bi kahve ikram edeyim ayy beni affet amaaaa :)

╭╯╭╯╭╯
█▓▓▓▓▓█═╮
█▓▓▓▓▓█▏︱
█▓▓▓▓▓█═╯
◥█████◤

sevgileeeeeer ;)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
28 Nisan, 2016 Sil

Hıfzı Topuz'a mutlaka bakayım, tarih okumayı seviyorum. Ansiklopedik değil de romanlaştırılmış olanlar daha keyifli okunuyor. Teşekkürler Yazdan Kalan :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
28 Nisan, 2016 Sil

Ben aylarca kitap araştırıp, online sepete eklediğim için belki de, bende de bir heyecan oluyor. Eski kitapçılar vardı Siri, sadece kitap raf raf, sessiz, çoğu kişi için kasvetli... Herkes bir rafın önünde kitap incelerdi. Saatlerimi geçirirdim, huzur bulurdum oralarda. Şimdi kitap, müzik, kırtasiye hepsi bir arada, pek hoşuma gitmiyor. Biraz eskide kaldım sanırım bu konuda :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
28 Nisan, 2016 Sil

Hahahhaa Felady bana kedi gösterme şu ara, çok atarlıyım :)) Evde 6 tane var, şaftı kayık benim şuan :) Kahve olur ama bak, ona hayır demem :))
Öpüyorum seni <3

Yanıtla
avatar
D. Soygul
AUTHOR
29 Nisan, 2016 Sil

Güle güle oku canim. Deeptone kitaplarini edinmem sart oldu.

Yanıtla
avatar
Benim Tutkum
AUTHOR
30 Nisan, 2016 Sil

Aslan burcunun verdiği bir özellik olsa gerek seçimlerimiz nasılda aynı, ben seçmeye kalksam sanıyorum aynı kitapları seçerdim canım benim <3 <3 Zevkle oku inşallah <3 :*

Yanıtla
avatar
dAğInIk AnNe
AUTHOR
01 Mayıs, 2016 Sil

Gözde sen de alemsin :) kitap kirletilir mi :P

Yanıtla
avatar
dAğInIk AnNe
AUTHOR
01 Mayıs, 2016 Sil

Blana vay canına :) Çok güzel gözüküyorlar!
Çok heveslendim ben de!
Ben de Fenom sayesinde başladım yine. Baktım vaktim olmuyor, 1 sayfa 1 sayfadır en azından kitap olsun dedim ve başladım şükür :)
Hayvan çiftliği ve 1984'ü de okuyacağım :)

Deep'in de ilk kitabı var bende bakalım ;)

Keyifli okumalar!

Yanıtla
avatar
01 Mayıs, 2016 Sil

İlber Ortaylı kitaplarını seviyorum. Elimdeki kitap bitince 1984'ü okuyacağım bende. George Orwell'in dili muazzamdır. Seçimler harika olmuş..Okumak her daim..Sevgilerle..

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
02 Mayıs, 2016 Sil

Oooo kahveye gel, ah Felady! hiç bana gönderme sen :)))

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
02 Mayıs, 2016 Sil

Ahahaha fenonun işleri :)))

Yanıtla
avatar
ceyda DIY
AUTHOR
02 Mayıs, 2016 Sil

Çok güzel bir alışveriş olmuş.
Hepsini keyifle okuyun:)

Yanıtla
avatar
anne güncesi
AUTHOR
02 Mayıs, 2016 Sil

Ahhh ya deep in kitaplarını bir ben alamadım bu ay kedin alıyorum. Kiymetlimisss deepimisss:))))

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
02 Mayıs, 2016 Sil

Günce ben de almadım daha yalnız değilsin, iyi hisset diye yazdım ;)

Yanıtla
avatar
Cahil Okur
AUTHOR
12 Mayıs, 2016 Sil

Şu alışveriş yazısı yazmayı bir ben beceremedim ya neyse.... Güle güle oku hepsini

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

Teşekkür ederim canım benim, ben de hala başlamadım, sabırsızlanıyorum😊😊

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

Harika ya, ne kadar benziyoruz değil mi, Gonca'm❤️❤️ Çok teşekkür ederim canım arkadaşım❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

Ben metroda okuyorum Dağınık Anne, öyle kurtarıyorum😊 çok teşekkürler❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

İlber Ortaylı'yı çok severim 😊😊 George Orwell'ın da yeri başka,1984'ü çok sevmiştim,umarım sen de seversin😊 Keşke daha çok kişi, daha çok okusak... Sevgilerimle...

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim😊

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

Ben toptan aldım, bakalım merak ettiğimiz kadar var mı?!😊😊

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
14 Mayıs, 2016 Sil

Senden de bir alışveriş yazısı bekliyorum o zaman Cahil😃 Teşekkürler😊😊

Yanıtla
avatar
Fatma Gökmen
AUTHOR
02 Ağustos, 2016 Sil

Bu yayınını açtığımda önce hiçbir şey okumadan resimdeki kitapları inceledim.. Ve dedim ki, tarih ve gerilim romanları seviyor :) Sonra yazını okurken baktım ki, ''EVET!!'' doğru tahmin etmiştim :)

Gelelim ikinci meseleye, idefix !! Gerçekten kitap alışverişi için çok iyi.. Yaptığı kampanyalar çok güzel..

Keyifli okumalar diliyorum :) Okuduktan sonra lütfen bizimle yorumlarını da paylaş :)

Yanıtla
avatar
Yasemin Avun
AUTHOR
03 Eylül, 2016 Sil

Keyifli okumalar. Kitap almak en güzel alışverişlerden bir tanesi bana göre.

Yanıtla
avatar