Sen Yokken Kaç Kez Kırmızı Ruj Sürdüm: Blog İsmi Değişikliği

Mayıs 03, 2016 93 Comments A+ a-

Merhaba...

İsmi "Sen Yokken Kaç Kez Kırmızı Ruj Sürdüm?!" olan bloğum, artık "Kırmızı Rujlu Blog" olarak yoluna devam edecek.

Aslında, her şey instagram hesabımın silinmesiyle başladı. Mevcut instagram hesabım silinince, beni merak eden çok sevdiğim arkadaşlarım oldu. Bu güzel insanlardan biri de Hüzün Sarısı bloğunun sahibi Nihal Hanım'dı. Kendisine durumu anlatırken, laf lafı açtı ve neden bloğumun adıyla diğer hesaplarımın adının aynı olmadığını sordu Nihal Hanım.

Bloğumun açılış hikayesini, beni daha önce okuduysanız, bilirsiniz. Merak edenler buradaki yazıma göz atabilirler. Asla bugün burada olabileceğimi, bu bloğu, yazmayı ve sizleri bu kadar sevebileceğimi hesap etmemiştim ve içimden geçen blog ismiyle gayriciddi başlamıştım yazmaya. Fakat, blog yazmak benim için bir terapi, bir mutluluk kaynağına dönüşünce ilk işim bloğumun tasarımını daha profesyonel hale getirmek oldu. Bu konuda da Benim Tutkum Blog Gonca'm desteğini sonuna kadar verdi ve bu güzel tasarım ortaya çıktı. O zamana kadar benim ne sosyal medya hesabım, ne de bu konulara ilgim vardı. Blogla birlikte instagram, twitter kullanmaya başladım.


Aylar önce, bloğuma bağlı sosyal medya hesaplarını oluştururken, isimleri de bloğumla aynı olsun istemiştim. Ancak, bloğumun ismi o kadar uzundu ki, bunu başaramadım. Dolayısıyla da, tüm hesaplarım farklı farklı isimler oldu. Üstelik, bu uzun isim sıkıntısını bumerang hesabı açarken de yaşadım. Uzun isim, hep işimi çok zorlaştırdı. Bunları çok kısa olarak Nihal Hanım'a anlattım. O da bana, bloğuma yeni bir isim verebileceğimi ve bu sorunu çözebileceğimi söyledi. Ve birlikte bloğuma yeni bir isim aramaya başladık.


Bu arada, bloğa yeni bir isim ve ona bağlı mail ve sosyal medya hesapları fikrini Kore FenomeniDağınık Anne ve Gözde'nin Blog Günlüğü ile paylaştım. Kızlar da bana tam destek verdiler ve böyle bir şeyin çok mantıklı olduğunu, böyle bir değişiklik yapacaksam tam zamanı olduğunu söylediler. Benim Tutkum Blog Gonca'm da yardım için elinden geleni yapacağını söyledi. Benim için araştırmalar yaptı, geç vakitlere kadar sorularıma cevaplar bulmaya çalıştı. Yaklaşık iki günlük beyin fırtınasından sonra, aklımdaki blog ismi seçeneklerini Hüzün Sarısı blog Nihal Hanım'la paylaştım ve bloğumun yeni isminin "Kırmızı Rujlu Blog" olmasına karar verdik. Artık, her şey hazır ve ben de bu yazıyı yazıyorum.

Bugününü headerımı güncellemek için ayıran, desteğini karşılıksız olarak esirgemeyen, hep yanımda olan melek kalpli Gonca'ma çok teşekkür ediyorum.

İki gündür, benim için Çanakkale tatilini bir kenara bırakıp, sabahlara kadar bilgisayar başında uğraşan Gözde'min hakkını nasıl ödeyeceğimi bilemiyorum. Hala ayrıntılarla ilgileniyor ve dinlenmesini söylesem de durmuyor. Gözde olmasaydı, bunu asla başaramazdım, kendi bloğu gibi ilgilendi ve ilgilenmeye devam ediyor.

Dağınık Anne ve Kore Fenomeni'ne tüm mızmızlıklarımı çektikleri ve sabırla bana destek verdikleri için, benimle beraber kafa yorup isim aradıkları için, dostluklarını bir an bile eksik etmedikleri için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Hüzün Sarısı Nihal Hanım'a günün hangi saati olursa olsun, her soruma cevap verdiği için, açık yürekliliğiyle destek olduğu için teşekkür ederim. O olmasaydı, bu değişikliği yapmak aklıma bile gelmezdi. Beni tanımadan, görmeden, heyecanımı benimle paylaştı. Bu yeni ismin mimarı odur.

Ve tüm bunlar olurken, beni ilk merak eden ve bu süreçte hep destek veren canımın içi Derya'nın Spor Günlüğü'ne, Ause'me, "Blana sen yokken mucizelerim de yok oldu" bloğunu açmaya karar verip beni iyice sulugöz yapan Beyaz Mucizeler Açelya'ma, Deeptone'a, İstanbul Hanımefendisi'ne ayrı ayrı teşekkür ederim.

Beni sosyal medyadan da takip etmek isterseniz:
Yeni instagram hesabım: burada
Google+ : burada
Twitter: burada
Facebook: burada

Tüm bağlantılar zaten sağ tarafta da bulunuyor.

Yeni google+ hesabımdan dolayı, takipçi sayılarınız bir artacak, o benim. Herkesi tek tek takibe almaya başladım, hem instagramda hem de googleda.

Hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.
Yeni yazılarda görüşmek üzere...


93 yorum

-yorum
03 Mayıs, 2016 Sil

Yeni ismin hayırlı olsun cANIM, uğur getirsin inşallah

Yanıtla
avatar
Ause Esua
AUTHOR
03 Mayıs, 2016 Sil

Güzel Blana Bal Blana yeni ismin hayırlı olsun öteki gibi bu da pek şahane en azından senin imzan kırmızı ruju taşıyor ^^ her açıdan seni yansıtan bi isim ve blog tasarımı. Yeni isminle beraber bi sürü yazı yazman dileğiyle zira sabırsızlıkla bekliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Yanıtla
avatar
03 Mayıs, 2016 Sil Bu yorum yazar tarafından silindi.
avatar
03 Mayıs, 2016 Sil

Çok büyük başarılar diliyorum yürekten. Benim için yazdığın güzel sözler için ne kadar mutlu olduysam o kadar da mahcup oldum. Rica ederim. Bilgim tecrübem ne kadarına yeterse, canı gönülden blog yazan herkesin yanındayım.
Benim Tutkum blog Gonca Hanım'ı da hem blog için hem de hassas tavrı için tebrik etmem lazım. Bu camiada öyle kolay kolay kimse yarım saatini bile ayırmaz başkası için. Ve son olarak Victor Hugo der ki; kendi ışığına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz.

Yanıtla
avatar
Benim Tutkum
AUTHOR
03 Mayıs, 2016 Sil

Buralarda kim giderse gitsin ama sen gitme olurmu canım arkadaşım benim <3 Hangi gün ve saat olursa olsun her zaman yettiğimce, bilgimce, elimden geleninde fazlasını yapmaya çalışırım bunu biliyorsun,ben koşulsuz senin yanındayım bunu asla unutma olurmu? Yeni ismin eskisinden daha güzel bir yol almana sebep olsun diliyorum, güzel kalpli can arkadaşım benim <3 <3 :*

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

benim hiç haberim yok yahu :)
Ortalıkta olmayınca neler olmuş bende isim değiştirdin falan sandım bi eksiklik var dedim de nerden :))
Neyse ki az önce anlamış oldum :)
Bu isimde güzel olmuş :)

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

ayyy yaa ağlayacağım şu an... benim gibi duygusuz ruhsuz insan bile ne hallere geldi, bu blog dünyası pek bi değişik, hormonları alt üst etti :)))
Yardımımız pek dokunmadı ama bizi de unutmamışssın ki!!!!, her zaman olduğu gibi çok ince düşünceli ve naifsin Blana! seni seviyoruz, iyi ki varsın!!! İyi ki buluştuk daaa.... ahahaha hava atayım biraz, hıııhhh :)))
Çok güzel, net ifade etmişsin tüm detayları da yazmışsın...

Kırmızı Rujlu Blog hayırlı uğurlu bol katılımlı olur inş... Yazmaya devam...!!!!

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Dur bekle beni birlikte ağlayalım şu sıra zaten kedilerle duygusala bağladık ruh halimiz bir gidik.. Dağınık nerdesin koş yetiş topla bizi buralar hep bi sulu göz oldu!! (Feno'nun ünlemleri) :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Blana'mmmmm :))) bana şiir yazanım hiç kıskançlık yapmadım gördün mü bak :))
Ya gerçekten görünce kaşlarım yana düştü gözlerim sulandı iyi ki varsın, iyi ki tanıştık ki seninle :)) Sen ne zaman istersen ben yardıma koşar gelirim sana ^.^ Biran veda konuşması gibi oldu dur yahu daha işimiz var bitmedi :)
Yeni blog adın inşallah çok güzel gelir musmutlu günlerin olsun :) Not: Kalp savar gözde

Yanıtla
avatar
anne güncesi
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Canım bloğun ismi çok güzeldi ve evet uzundu biraz. Kırmızı rujlu blog da güzel olmuş, biz seni hep takipteyiz zaten. Tüm hesapların ayni olması daha iyi. Paylaşımlar birbirine bağlı oluyor.

Yanıtla
avatar
audrey
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Blanacığım yeni blog ismin hayırlı olsun sana bol şans getirsin uzun yıllar bizimle ol yazmaya devam et biz de okuyalım canım :-)) sayfa düzenin harika olmuş herkesin eline sağlık..

Yanıtla
avatar
sihirli mavi
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Eski ismin, blog adı olarak ilgimi çekmişti ve sessiz takipçilerindendim. Yeni ismin de hem eskisini çağrıştırıyor, hem de çok şık :)
Uğur getirsin, GFC'den takibe aldım, görüşmek yazışmak dileğiyle :)
Sevgiler...

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok güzel olmuş ellerinize sağlık..

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

hayırlı olsun canım , şimdi yalnız seni takip edenlerin tekrar takip etmesi gerekecek. bunu duyuralım en azından.

Yanıtla
avatar
Kader K
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Yeni ismi bloğunuza şans getirsin inşallah. Bu vesile ile ben de yeni bir keşif yapmış oldum.

Yanıtla
avatar
Sertaç Cihan
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Hayırlı olsun yeni isminiz..güzel tasarım olmuş.Sevgiler

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Teşekkür ederim FeLady, çok mutlu olurum <3 <3

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Kırmızı Rujlum diyordum ya ben zaten sana pek sevindim bu yüzden :)
isminle yaşa uğurlu olsun her yeni değişikliğin ...
Hayırlı olsun
Ve tüm yardımcı arkadaşlardan Allah razı olsun ..
iyi ki varlar
sevgiyle güzel günlerde paylaşım yapmanı dilerim

Yanıtla
avatar
Ece Evren
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Kızıma geldim işte...Hayırlı olsun Blana'cığım.Sevgi böyle bir şey işte.İnan ben de blog açtıktan sonra gönül bağlarının ne kadar etkili olduğunu, görmesek dahi birbirimizi nasıl sevebileceğimizi yaşayarak anladım.Sevmek, sevilmek, paylaşmak dünyanın en değerli şeyleri.Sevincimden kırmızı ruj süresim var :) Sana sevgilerimi, güzel dileklerimi bırakarak; bugün kontrollerim olduğu için ancak girebildiğim bloğuma gidiyorum.Sizlerle daha uzun süreler beraber olabilmek için artık sıhhatime çok dikkat ediyorum.
Ve bu gün ilk girişimde bloğuma, beni karşılayan sendin.Sevgilerimle kızım :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Hayırlı olsun isim değişikliği, zaten çok uzunmuş eskisi :) Böyle daha ferah olmuş :) Her şeyde bir hayır vardır :) Sevgiler..

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Hayırlı uğurlu olsun :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim Nilgün Hanımcım ❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Ause'm çok teşekkürler, cansın ❤️❤️ Eski ismimi çok seviyordum, bu da bloğumu yansıtıyor😃 Çok yakında burdayım canım benim☺️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim, benim için yeriniz çok başka... Her şey için tekrar binlerce teşekkürler 😊 Hugo gerçekten çok doğru söylemiş ve siz bunun en güzel örneklerinden birisiniz ❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Canım benim, Gonca'm nasıl hakkını öderim bilmiyorum. Senin gibi insanların da var olduğunu gösterdin bana ilk günden beri❤️ Ben de her zaman yanındayım can arkadaşım, iyi ki varsın😘❤️

Yanıtla
avatar
Adsız
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Blana çok tatlı olmuş ne güzel olmuş pek iyi olmuşş :)) desteklerle o motivasyonu sağlamak ve birbirine emek vermek ne güzel gerçekten de , senle çalışan grupta şahane :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Tüm bunlar ne zaman oldu? :( Eski blog ismin uzundu ama ben seviyordum. :)
Bu da çok güzel tabi elbette güle güle kullan Blana abla. :))
Yeni blog ve adınla yeni paylaşımlarını dört gözle bekliyorum. :)

Yanıtla
avatar
Akela
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Ayakta uyuyan Akela'dan büyük üzüntü ve özür getirdim.. Nasıl haberim olmadı ki :/
En hayırlısı olsun senin için, yeni ismini bende çok sevdim. Hemen paylaşıp yayalım :)
Geç kalmışım ama yardım lazım olursa ses verin yetişirim hemen^^
Yeni yazıları bekliyorum heyecanla, kitap yorumların özellikle! :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler hayattankarelerimiz :) Daha yeni isim değişikliğim, inşallah güzel olur :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Kore Fenomeni, fazla alçakgönüllülük iyi değil... İyi ki varsın :)) Ne güzeldi dimi, bol bol tekrarlansın inşallah, tembellik yapmazsan :P
Yazmaya devam tabi ki :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Gözde ağlamak yok, kaç gündür zaten perişan oldum. Nereye baksam Didie'yi görüyorum Gözde :'( :'(

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Gözde'm astokrişli şiir severim :)) Ne desem bilemiyorum, çok teşekkür ederim. Hala da uğraşıyosun :) Alese mi kaydedicektin beni :))))
Hep beraber musmutlu günlerimiz olsun :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Anne Güncesi, herkesten önce koştun geldin. Eksik olma... Benim de amacım zaten oydu, daha profesyonel olsun istedim. Çok teşekkürler, iyi ki varsın <3

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim İrem Hanım, inşallah böyle daha güzel olur :) Uzun süre jubilemi yapmaya niyetim yok, hep sizinleyim. Öpüyorum <3

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Hoşgeldiniz...
Gururlandım, sözlerinizi okuyunca. :) Ben de takibe aldım hemen. Çok teşekkür ederim.
Görüşmek üzere... Sevgilerimle...

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Hoşgeldiniz...
Çok teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Hoşgeldiniz...
Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle...

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Didemika çok teşekkürler, ne güzel denk geldi di mi?! :))
Sen de iyi ki varsın <3

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Canım Ece Ablam, sen çok kıymetli, çok değerlisin. Güzel sözlerin beni nasıl mutlu etti, bilemezsin. Burada bir aile olduk. Sen hep iyi ol ablacığım, başımızdan eksik olma <3 Sevgilerimle, ellerinden öpüyorum :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Uzunluğu çok dert çıkarıyordu, gerçekten. Çok teşekkür ederim. Sevgilerimle...

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler Gökhan :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Onlar süperler zaten :)) Çok teşekkür ederim canım benim :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Yeliz, çok teşekkürler :) Seni burada görmek ne güzel... :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Eski ismimi çok seviyordum ama hiç bir yere sığmıyordu. Umarım böle de sevilir bloğum. Çok teşekkür ederim canım benim :))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Akela, bir hafta içinde oldu her şey :)) Çok teşekkür ederim, sen hep yanımda ol yeter :)) Ben de yazmak için sabırsızlanıyorum :)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

ahaha dur durr halletcez hepsini, blogun alcak yürüyecek :))) sevgiler 😂

Yanıtla
avatar
ACEMIDEMIRCI
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Yeni adın hayırlı uğurlu olsun Blanacım. Çok beğendim.

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

ben ve alçakgönüllülük çok tezat kızlar :)))
Valla yaa sulu göz olduk lakin şimdi Blana alır eline diş fırçası 4 domestos ne ünlem kalır ne damla :)))
Dağınık! gelesiye tertemiz olur buralar, bal dök kısmına yetişir :)))

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
04 Mayıs, 2016 Sil

Gözde!!! galp saçarsın sen savar benim, yerini bil :)))

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

o zaman hayırlı olsun diyelimmm, blogunda daha çok güzel şeyler görmek dileğiyleee :) ;)

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Ben yoğunlukta kaçırmışım. Geçen hafta post bile yazamadım ingilizce gecemden. Header konusunda ben de yardımcı olabilirim aklında bulunsun. Hiç çekinme

Yanıtla
avatar
04 Mayıs, 2016 Sil

Blog yazma hikayene bayıldım, o an biraz kötü olsa da şimdi güzel bir anı kalmış :)) Yeni adını da güle güle kullan :))

Yanıtla
avatar
05 Mayıs, 2016 Sil

ahahahah ya tamam tamam karıştırmışım ünlemi gördüm ya haddimi bilirim yani :D kalpleri bol emojilisinden kullanan gözde not düzeltildi ^.^

Yanıtla
avatar
Filiz Şahin
AUTHOR
05 Mayıs, 2016 Sil

Çok güzel bir isim seçmişsiniz.Hayırlı olsun.Tüm emeği geçenlerinde eline sağlık :)

Yanıtla
avatar
ESMANUR
AUTHOR
05 Mayıs, 2016 Sil

Hayırlı uğurlu olsun inşallah :)

Yanıtla
avatar
Leydi Blog
AUTHOR
05 Mayıs, 2016 Sil

Yeni blog isminizle çok güzel günler geçirmenizi, çok güzel insanlar tanımanızı dilerim. Keyifle kullanın :)

Yanıtla
avatar
05 Mayıs, 2016 Sil

Tekrar hayırlı olsun canım benim <3 herkes gibi ben de eski ismini çok seviyordum uzundu ama akılda kalıyordu işte :)) Hepinizin ellerine sağlık, benim haberim olmadı hiç, keşke olsaydı da elimden gelen ne varsa yapmaya çalışsaydım :) Yeni blog isminle bundan sonra, gönlünün güzelliği gibi hakkında her şeyin hayırlısı olur inşALLAH :)

Yanıtla
avatar
Gulsah Onen
AUTHOR
05 Mayıs, 2016 Sil

hayırlı olsun çok da güzel olmuş ;)

Yanıtla
avatar
sevdicann
AUTHOR
05 Mayıs, 2016 Sil

Hayırlı olsun Blana iki haftadır blogla ilgilenemedim ve sizleri ziyaret edemedim ben..

Yanıtla
avatar
05 Mayıs, 2016 Sil

Canım hayırlı olsu inşallah uğur getirsin. Ben de öylesine bsşlayanlardanım ve isim değiştirenlerdenim:))) Ennbebek olarak girdim deneyimlianne olarak çıktım. Burada bazı insanların yeri ayrı benim için de. Blog ortamını, yazarlarını çok seviyorum. Sen de bunlardan birisin. Gonca, Gözde ve Nihal Hanımı'da takdir ettim. Dostluk güzel şey yardımlaşma güzel şey. İnşallah uğur getirir yeni bloğun. Sevgiler...

Yanıtla
avatar
Kafa Dergi
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Ooo isim değişmiş... :) :)

Yanıtla
avatar
06 Mayıs, 2016 Sil

Canım benim, hayırlı uğurlu olsun, benim şahsi görüşüm, içinde "Kırmızı Ruj" olduktan sonra hangi ismi uygun görürsen gör, zaten çok yakışacaktı. Çok güzel oldu bu şekilde bence. Ben kısa sürede alıştım bile bloğunun adına. İnşallah uğur getirsin, şans getirsin bu güzel isim sana. Yayınların, paylaşımların daim olsun. Biz, seni sevenler hep buradayız zaten.
Herhangi bir konuda, benim de yapabileceğim birşey olursa, lütfen, her zaman söyle canım. Faydam dokunabilecek bir şey olursa öyle mutlu olurum ki. Seni ne çok sevdiğimi de hiç bir zaman unutma olur mu?
Kocaman, kocaman sevgiyle öptüm canım.

Yanıtla
avatar
06 Mayıs, 2016 Sil

Neler neler olmus yahu bi paylasim yapip gidiyorsum bikac gundur birsuru sey kacirmisim :/ her iste bir hayir vardir derler ya yepyeni bir isimle burdasiniz tekrardan cok sevindim icinize sinmesi cok iyi cunku gercekten cok guzel bir isim olmus:) hayirli ugurlu olsun İnsallah:)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim can Acemidemirci❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler Merve'cim 😊

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Işıldıyorsunuz fotoğraflarda...❤️ çok teşekkür ederim Nilgün Hanım, iyi ki varsınız❤️❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

O zaman düşün bendeki hırsı Kağıt Salıncak :)) El mi yaman bey mi yaman deyip blog yazmaya başlamışım :) çok teşekkür ederim :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler Filiz Hanım, inşallah şans getirir yeni isim :)

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Amin, inşallah ☺️ Çok teşekkürler 😊

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Çok çok teşekkürler Leydi😘

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Açelya'm çok teşekkür ederim :) İyi ki varsın canım benim, ben senin yüreğini biliyorum çok saol❤️ Güzel dileklerin gerçekleşir inşallah, hep beraber❤️❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler Gülşah Hanım☺️☺️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Hoşgeldin Sevdican, yoğunluktan oluyor öyle😊 Çok teşekkür ederim❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkür ederim canım benim☺️ Sen de çok özelsin😊😊 Güzel sözlerin için de saol, umarım ben de yeni blog ismimle senin kadar başarılı olabilirim☺️ Öpüyorum, sevgiler❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Fena olmadı ama, dimi😃

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

İstanbul Hanımefendisi, blog aleminin hanımı❤️❤️ İnşallah yeni ismim şans getirir, güzellikler getirir☺️ Siz olmasanız zaten bu blog da olmazdı, hepinizin emeği var burda☺️☺️ Güzel kalbini biliyorum ben senin, tabiki söylerim bir eksik olursa☺️☺️ Ben de seni çok seviyorum hanımım, yerin çok başka benim için. Öpüyorum kocaman❤️❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
06 Mayıs, 2016 Sil

Süslü Püslü senin telaşın büyük şimdi, bizim seninle ilgilenmemiz lazım asıl☺️☺️ Çok teşekkür ederim, iyi ki varsın❤️❤️

Yanıtla
avatar
06 Mayıs, 2016 Sil

Ne olursa olsun kırmızı ruj şart.Destekliyorum seni👍Ben şöyle en kırmızısından ruj sürdümmü, kendimi bir güzel hissediyorum hiç sorma .sanki dünya güzeli(o ben oluyorum,sen de avrupa güzeli olabilirsin)o yüzden senin blog ismin benim için özel(şimdi senin bu anne tarafından kuzenin dağınık varya kıskanır ama ne yapim"dağınık "ne yaaa)kalpler sana gelsin💕💕💕👄👄👄

Yanıtla
avatar
07 Mayıs, 2016 Sil

Blana hayırlı olsun yeni ismin, yeni adresin. Ben uzun zamandır yoktum buralarda. Belki bir süre daha olmayacağım. O yüzden gelişen olaylardan haberim yok :(. Eski bloğuna tıkladım blog kaldırıldı deyince bir şok yaşadım. Uzun aramalar sonucunda buldum bloğunu. Bu arada beni takip etmiyorsun hatırlatayım dedim :) (tabii istemiyorsan o başka) şaka bir yana uzun zamandır uğrayamıyorum bloğuna. Söz vermiştim yorumsuz bırakmayacağım diye bazı nedenlerden sözümü tutamadım kusuruma bakma. Bu aralar pek iyi değilim sözümü tutamamam o yüzden. İnşallah toparlanınca eksiklerimi tamamlarım. Sevgiyle kal. Kırmızı rujlu blog çok güzel olmuş bu arada herkesin emeğine sağlık.

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
07 Mayıs, 2016 Sil

Zehra, hoşgeldin, özlettin kendini :)) Kırmızı rujun yeri ayrı, değil mi?! ;)) Dağınık Anne duymasın bak, eheheheh :)) Öpüyorum seni ❤️❤️❤️

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
07 Mayıs, 2016 Sil

Zehra, hoşgeldin. Bu halinle beni aramışsın, ne diyeyim bilemiyorum :( Her zaman buradayım Zehra, sadece konuşmak için bile bir dost ararsan... Allah yardımcın olsun :(( Çok teşekkür ederim güzel sözlerin için. Bu arada takip ediyorum bloğunu, dün bulamamıştım seni bugün isminden buldum

Yanıtla
avatar
D. Soygul
AUTHOR
07 Mayıs, 2016 Sil

Biraz faydam dokunduysa ne mutlu bana. Yenilikler sana ugur getirsin. Ben eski ismi de sevmistim. Içinde kirmizi ruj olsun da...

Yanıtla
avatar
Blana K
AUTHOR
07 Mayıs, 2016 Sil

Derya'cığım nasıl unuturum desteğini, iyi ki varsın😊😊 Eski ismimi ben de çok seviyordum ama hiç bir yere sığmıyordu😃 Bu yenisini de sevdiğine çok sevindim. Yardımların için tekrar teşekkür ederim canım❤️❤️

Yanıtla
avatar
Kore Fenomeni
AUTHOR
12 Mayıs, 2016 Sil

Gozde! Çarpıtma yerini bilsin dedim bi kere ben 😂😂😂

Yanıtla
avatar
12 Mayıs, 2016 Sil

Tüm blog dünyası seferber olmuş :) Herkesi tebrik ediyorum. Yorum bıraktığımı sanıyordum ama bırakmadığım görüp şaşırdım! İnstagram için geçmiş olsun. Yeni isminde çok güzel , hayırlı olsun canım :)

Yanıtla
avatar
13 Mayıs, 2016 Sil

Hayırlı olsun. Ben de artık sadece nail art yazıları yazmadığım için değiştirmek istiyorum aslında blog adımı ama google çok gerilere atar dediler :( geçişi nasıl yaptın sen? Ve öyle sorunlar oldu mu?

Yanıtla
avatar
ceyda DIY
AUTHOR
13 Mayıs, 2016 Sil

Yeni isim hayırlı,uğurlu olsun:) Bence böyle çok daha güzel olmuş♥

Yanıtla
avatar
13 Mayıs, 2016 Sil

Diğer işlemde tamam.

Yanıtla
avatar
14 Mayıs, 2016 Sil

Teşekkür ederim. Benim bloğum daha dört aylık olduğu için, ben googleın gerilere atmasına aldırmadım. Şöyle oluyormuş araştırdığıma göre, google seni bir süre eski isminle hatırlıyormuş ama sonra düzeliyormuş. Ben yeni adïmı seçtim ve bloğun ismini kontrol panelinden değiştirdim. Beni takip eden arkadaşlarım okuma panellerinde yazılarımı görememeye başladı ama onu da çözdük sayılır. Biraz sıkıntılı oluyor ama yapmak istersen, her zaman yardımcı olurum, maille ulaşabilirsin bana.

Yanıtla
avatar
14 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler Zülal :)

Yanıtla
avatar
14 Mayıs, 2016 Sil

Çok teşekkürler... <3

Yanıtla
avatar