HC Care Micellar Cleansing Water

Haziran 14, 2017 11 Comments A+ a-

Merhaba...

Neredeyse her gün makyaj yapan biri olarak, makyaj temizliği ve bunun için kullandığım ürünlerin performansı benim için çok önemli... HC Care Micellar Cleansing Water, yüz ve makyaj temizleme suyu, bir süredir makyaj temizleme rutinime dahil ettiğim bir ürün...

HC Care misel su

HC Care misel su, yüzdeki kiri ve makyajı cildi yumuşak ve nemli bırakarak etkili ve nazik şekilde temizlemeyi hedefliyor. Yağlanmayı, gerginliği ve kuruluğu gidermeye yardımcı olmayı vaadediyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu makyaj temizleme suyu; yüz, göz ve dudaklarda kullanmak için uygun bir formüle sahip...

HC Care misel su

Ben misel suları, makyajımın kabasını temizlemek ve makyaj yaparken olası hataları düzeltmek için kullanıyorum. Bu ürünlerden makyajımı tamamen temizlemelerini beklemiyorum ve mutlaka yüzümü bir temizleme jeli ile yıkıyorum. Son zamanlarda, eğer o gün saçımı yıkamayacaksam, yüzümle saçımın birleştiği yerlerdeki makyaj artıklarını iyice temizlemek için de misel sulardan yardım alıyorum ve sonuçtan çokça memnunum.

HC Care misel su

HC Care Micellar Cleansing Water, yüz ve makyaj temizleme suyunu, kare bir pamuğa dökerek yüz makyajımı temizliyorum. Göz makyajımı temizlemek içinse, disk şeklindeki pamuklara döküp, pamukları gözlerimin üzerinde 15 sn kadar beklettikten sonra, tek hamlede aşağıya doğru çekiyorum. Misel sular genellikle göz makyajımı temizlemede benim için yeterli olmazlar ancak, HC Care misel su bence bu konuda şaşırtıcı derecede başarılı. Benim üç kat maskaramı neredeyse tamamen temizleyebiliyor (tek seferde), yüzümü ardından yağlarla temizlerken gerçekten çok çok az kalıntı kalmış oluyor. Çoğu çift bazlı göz makyaj temizleyicisinden çok daha başarılı bulduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Hem yüz hem göz makyajını temizlemek için, tek başına yeterli bir ürün olduğunu düşünüyorum. Günlük kiri de gayet güzel temizliyor.

HC Care misel su

HC Care Micellar Cleansing Water; dikkatsizlik edip gözümün içine kaçırırsam, gözlerimi baya yakıyor. Ancak, bu durum göz makyajımı temizlerken değil, ürünü gözümün içine kaçırdığımda olan bir durum... Bu durumda bile, gözlerimde kaşıntı, kızarıklık ve hassasiyet yapmıyor.

HC Care misel su

Cadı fındığı, B5 vitamini, meyan kökü ve hyaluronik asit içeren HC Care Micellar Cleansing Water; 300 ml, açık yeşil şeffaf bir şişede satılıyor. Şişenin kilitli kapağı kontrollü ürün almayı da kolaylaştırıyor. Bir çeşit PEG ve parfüm içeren bu misel suyun çok hafif, ferah bir kokusu var. Özellikle koklamazsam kokusunu almıyorum. Paraben içermeyen HC Care misel suyun açıldıktan sonra 12 ay kullanım ömrü var.

HC Care misel su

HC Care bir Türk markası, hayvanlar üzerinde test yapmıyor ve ürünlerinde hayvansal içerikli katkı maddeleri kullanmıyorlar. HC Care Micellar Cleansing Water, yüz ve makyaj temizleme suyunu ve tüm HC Care ürünlerini seçili eczanelerden ve markanın online satış sitesinden bulabilirsiniz.

Sevgilerimle...

11 yorum

-yorum
İlke Ataş
AUTHOR
14 Haziran, 2017 Sil

Ürünün performansından bende memnun kalmıştım. Güle güle kullan ;)

Yanıtla
avatar
15 Haziran, 2017 Sil

Geyet etkili bir ürün. Güle güle kullanın. Sevgiler.

Yanıtla
avatar
15 Haziran, 2017 Sil

Bende bu üründen çok memnun kaldım . Severek kullanıyorum .

Yanıtla
avatar
15 Haziran, 2017 Sil

O kirpiklerimin 3 kat maskarasını temizleyene hala rastlamış değilim. Elimdeki bitsin - inşallah biticek artık- kesinlikle yolum katılacak kendisi :))

Yanıtla
avatar
17 Haziran, 2017 Sil

Gözleri de yakmıyorsa kesinlikle bir şans verilmeli :)

Yanıtla
avatar
19 Haziran, 2017 Sil

Ben de çok çok beğendim. Teşekkürler İlke :)

Yanıtla
avatar
19 Haziran, 2017 Sil

Çok teşekkürler, sevgiler... <3

Yanıtla
avatar
19 Haziran, 2017 Sil

Aynı fikirde olmamıza çok sevindim. :) Çok öpüyorum <3

Yanıtla
avatar
19 Haziran, 2017 Sil

Nisa'cım üç kat maskarayı tamamen çıkaran misel su var mı, emin değilim ama bunun performansı cidden iyi. :) Sevgiler, öpüyorum <3

Yanıtla
avatar
19 Haziran, 2017 Sil

Gözünün içine direk kaçırmazsam benim gözlerimi yakmıyor Gül'cüm :) Çok öptüm :)

Yanıtla
avatar
mary
AUTHOR
30 Haziran, 2017 Sil

HC Care markasını sın zamanlarda iyice merak ediyorum Blana'mm ve artık deneyimlemek istiyorum. :) Performansı gayet iyiymiş, listeme ekledim bitanemm <3 :)

Yanıtla
avatar